HGTP20N36G3VL 20A, 360V N-Channel, Logic Level, Voltage Clamping IGBTs stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More HGTP20N36G3VL FSC
342 in stock
More HGTP20N36G3VL FAIRCHI
INTEGRATED CIRCUITS,20N36G3VL
7055 in stock
More HGTP20N36G3VL
284 in stock
More HGTP20N36G3VL
200 in stock
More HGTP20N36G3VL /
TO
3600 in stock
More HGTP20N36G3VL FAIRCHILD
800 in stock