FQI20N06 60V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More FQI20N06 FSC
TO-262
613 in stock
More FQI20N06
382 in stock
More FQI20N06 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 20A I2PAK
8150 in stock
More FQI20N06
TO
3800 in stock
More FQI20N06 FSC
TO-263
314 in stock
More FQI20N06 FAI
1000 in stock
Similar Parts of FQI20N06
FQI20N06L
3 suppliers
5341 in stock