FQI27P06TU stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More FQI27P06TU FAIRCHILD
2000 in stock
More FQI27P06TU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Original,I2PAK
57525 in stock
More FQI27P06TU FAIRCHILD
MOSFET P-CH 60V 27A I2PAK
8150 in stock
More FQI27P06TU FAIRCHILD
TO-262
8740 in stock
More FQI27P06TU FAIRCHILD
FAIRCHILD MOSFETS TO-262 -60V, SINGLE
700 in stock
More FQI27P06TU
15000 in stock