FQI24N08 80V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More FQI24N08
544 in stock
More FQI24N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 24A I2PAK
8150 in stock
More FQI24N08
TO
3800 in stock
More FQI24N08 FAI
1000 in stock