FGH80N60FD stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More FGH80N60FD
11258 in stock
More FGH80N60FD FSC
486 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
CA4
13602 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
600V, 80A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH80N60FD
500 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock
Similar Parts of FGH80N60FD
FGH80N60FD2
7 suppliers
78950 in stock
FGH80N60FD2TU
10 suppliers
143739 in stock
FGH80N60FDTU
11 suppliers
130679 in stock