FGH80N60FD2TU stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD
300 in stock
More FGH80N60FD2TU FS8
300 in stock
More FGH80N60FD2TU
IGBTs 600V, 80A Field Stop
50 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
500 in stock
More FGH80N60FD2TU FAI
3030 in stock
More FGH80N60FD2TU FAI
RoHs Compliant
2818 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIR
OEM 2-5 DAYS
303 in stock
More FGH80N60FD2TU FAI
14895 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD
Original,TO247-3
57262 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD
new and original
64331 in stock