EXB28V273JX stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More EXB28V273JX PANASONIC
0402X4
27106 in stock
More EXB28V273JX
0402X4
20000 in stock
More EXB-28V273JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-28V273JX MATSUSHITA
RES ARRAY 27K OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
5620 in stock