EXB-28V2R4JX stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More EXB-28V2R4JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-28V2R4JX MATSUSHITA
RES ARRAY 2.4 OHM 5% 4 RES SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock