EXB-28V2R2JX stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More EXB-28V2R2JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-28V2R2JX MATSUSHITA
RES ARRAY 2.2 OHM 5% 4 RES SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock