EXB-14V472JX stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More EXB14V472JX PASONIC
20000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More EXB-14V472JX PAN
800 in stock
More EXB-14V472JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V472JX MATSUSHITA
RES ARRAY 4.7K OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
9980 in stock