EXB-14V682JX stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More EXB-14V682JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V682JX MATSUSHITA
RES ARRAY 6.8K OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock