EXB-14V680JX stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More EXB-14V680JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V680JX MATSUSHITA
RES ARRAY 68 OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock