CR101332F stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More CR101332F MERI
13.3K OHM 1/8W 1% 0805 SMD
4000 in stock
More CR101332F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 13.3 K Ohms 7" T & R
20000 in stock
More CR101332F TAITRO
11466 in stock
More CR101332F MERI
10000 in stock
Similar Parts of CR101332F
CR10-1332F-T
7 suppliers
126663 in stock