CR10133J stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More CR10133J TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-5% 13 K Ohms
85000 in stock
More CR10133J NIC
0805 13K 5%
60 in stock
Similar Parts of CR10133J
CR10133JD
3 suppliers
120000 in stock
CR10-133J-T
10 suppliers
669879 in stock