CR101333F stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More CR101333F MERITEK ELECTRONICS
133K OHMS 1% 1/10W
4506 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More CR101333F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 133 K Ohms 7" T & R
5000 in stock
Similar Parts of CR101333F
CR101333FM
2 suppliers
9072 in stock
CR10-1333F-T
3 suppliers
164900 in stock