CI160808-22NJ stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More CI160808-22NJ BOURNS
8000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More CI160808-22NJ BOURNS
4000 in stock
More CI160808-22NJ BOURNS INCORPORATED
8840 in stock
More CI160808-22NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI16080822NJ
4000 in stock
More CI160808-22NJ BOURNS
9570 in stock
More CI160808-22NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:22NH; INDUCTANCE TOLERA
4863 in stock