242NQ030 SCHOTTKY RECTIFIER stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 242NQ030 IR
OEM EXCESS
342 in stock
More 242NQ030 IR
MODULE
100 in stock
More 242NQ030 IR
307 in stock
More 242NQ030 IR
500 in stock
More 242NQ030
511 in stock
More 242NQ030 IR
2809 in stock
More 242NQ030 IR
240A 30V HALF-PAK
91 in stock