242NQ030PBF stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More 242NQ030PBF
170 in stock
More 242NQ030PBF
MODULE DC
500 in stock
More 242NQ030PBF VISHAY
30V 240A Schottky D-67 HALF-Pak
20 in stock
More 242NQ030PBF VISHAY
3932 in stock
More 242NQ030PBF VISHAY/IR
new
60 in stock
More 242NQ030PBF DIV
316 in stock