242NQ030R stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 242NQ030R IR
136 in stock
More 242NQ030R IR
240A 30V HALF-PAK D-67
29 in stock
More 242NQ030R IR
240A/30V/DIODE/1U
140 in stock
More 242NQ030R IR
168 in stock
More 242NQ030R IR
4768 in stock
More 242NQ030R
DIODE
14 in stock
More 242NQ030R
MODULE
136 in stock
More 242NQ030R IR
MODULE DC
600 in stock
More 242NQ030R VISHAY
30V 240A Schottky D-67 HALF-Pak
50 in stock
More 242NQ030R
MODULE DC,IR
600 in stock