1206B152J160CT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 1206B152J160CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 1500 pF+/- 5% 16 V T&R GP
3000 in stock
More 1206B152J160CT WALSIN
WALSIN - 1206B152J160CT
100000 in stock
More 1206B152J160CT WALSIN
4000 in stock