1206B152J500CT stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More 1206B152J500CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 1500 pF+/- 5% 50 V T&R GP
3000 in stock
More 1206B152J500CT WALSIN
4000 in stock
More 1206B152J500CT CES
5800 in stock