1206B152J201CT stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More 1206B152J201CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 1500 pF+/- 5% 200 V T&R MH
3000 in stock
More 1206B152J201CT WALSIN
4000 in stock