0805N2R7C101CT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More 0805N2R7C101CT KAMA
0.0000,0805 MLCC NPO 2.7 pF+/-0.25pF 100 V T&R GP
4000 in stock
More 0805N2R7C101CT WALSIN
WALSIN - 0805N2R7C101CT
100000 in stock
More 0805N2R7C101CT WALSIN
4000 in stock