0805N2R7C500CT stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More 0805N2R7C500CT KAMA
0.0000,0805 MLCC NPO 2.7 pF+/-0.25pF 50 V T&R GP
4000 in stock
More 0805N2R7C500CT WALSIN
432000 in stock
More 0805N2R7C500CT
500000 in stock
More 0805N2R7C500CT WALSIN
4000 in stock