0805N2R7D500CT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More 0805N2R7D500CT KAMA
0.0000,0805 MLCC NPO 2.7 pF+/-0.5pF 50 V T&R GP
4000 in stock
More 0805N2R7D500CT WALSIN
WALSIN - 0805N2R7D500CT
4000 in stock