0805N2R2D250CT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More 0805N2R2D250CT KAMA
0.0000,0805 MLCC NPO 2.2 pF+/-0.5pF 25 V T&R GP
4000 in stock
More 0805N2R2D250CT WALSIN
4000 in stock