0805N2R2D101CT stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 0805N2R2D101CT KAMA
0.0000,0805 MLCC NPO 2.2 pF+/-0.5pF 100 V T&R GP
4000 in stock
More 0805N2R2D101CT WALSIN
4000 in stock