0805N2R2C500CT stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 0805N2R2C500CT KAMA
0.0000,0805 MLCC NPO 2.2 pF+/-0.25pF 50 V T&R GP
4000 in stock
More 0805N2R2C500CT WALSIN
24000 in stock
More 0805N2R2C500CT WALSIN
WALSIN - 0805N2R2C500CT
4000 in stock
More 0805N2R2C500CT
80000 in stock