0805B153J101CT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 0805B153J101CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 0.015 uF+/- 5% 100 V T&R MH
3000 in stock
More 0805B153J101CT WALSIN
WALSIN - 0805B153J101CT
3000 in stock