0805B153J160CT stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More 0805B153J160CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 0.015 uF+/- 5% 16 V T&R GP
3000 in stock
More 0805B153J160CT WALSIN
WALSIN - 0805B153J160CT
3000 in stock