0805B153J201CT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 0805B153J201CT KAMA
0.0000,0805 MLCC X7R 0.015 uF+/- 5% 200 V T&R MH
3000 in stock
More 0805B153J201CT WALSIN
WALSIN - 0805B153J201CT
3000 in stock