0603B124K160CT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More 0603B124K160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.12 uF +/- 10% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B124K160CT WALSIN
4000 in stock
Similar Parts of 0603B124K160CT
0603B124K160CTSB
2 suppliers
6 in stock