0603B151K160CT stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More 0603B151K160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 150 pF+/- 10% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B151K160CT WALSIN
WALSIN - 0603B151K160CT
100000 in stock
More 0603B151K160CT WALSIN
4000 in stock