0603B151J160CT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 0603B151J160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 150 pF+/- 5% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B151J160CT WALSIN
WALSIN - 0603B151J160CT
100000 in stock
More 0603B151J160CT WALSIN
4000 in stock