PR2X-8R2-KB stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More PR2X-8R2-KB RCD
PR2X 8.2 OHM 10% NON-IND
30 in stock
More PR2X-8R2-KB RCD
27 in stock