PR2XAE-121-JBQ stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More PR2XAE-121-JBQ RCD
PR2XAE 120 OHM 5% SN PB TERM
33 in stock
More PR2XAE-121-JBQ RCD
30 in stock