PR2XER-180-JB stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More PR2XER-180-JB RCD
PR2XER 18 OHM 5% NON-INDUCTIVE
29 in stock
More PR2XER-180-JB RCD
26 in stock