IXFV26N50P stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More IXFV26N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV26N50P IXYS
Original,TO-220
56555 in stock
More IXFV26N50P IXYS
520 in stock
More IXFV26N50P
100 in stock