IXFV36N50PS stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More IXFV36N50PS IXYS
200 in stock
More IXFV36N50PS IXYS
180 in stock
More IXFV36N50PS IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50PS I X Y S
IGBT/Module
50 in stock