IXFV36N50P stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More IXFV36N50P IXYS
200 in stock
More IXFV36N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV36N50P IXYS
Original,TO-220
56559 in stock
More IXFV36N50P IXYS
520 in stock
More IXFV36N50P
100 in stock