IXFT30N50P stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT30N50P IXYS
128 in stock
More IXFT30N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT30N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT30N50P IXYS
520 in stock
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT30N50P IXYS
4456 in stock
More IXFT30N50P IXYS
500 in stock