IXFT36N50P stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT36N50P IXYS
486 in stock
More IXFT36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT36N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT36N50P IXYS
520 in stock
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT36N50P DIV
95 in stock
More IXFT36N50P IXYS
4340 in stock
More IXFT36N50P IXYS
500 in stock