IXFT32N50Q HiPerFET¡éa Power MOSFETs Q-Class stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More IXFT32N50Q IXYS
5430 in stock
More IXFT32N50Q
IXYS
12000 in stock
More IXFT32N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFT32N50Q
5000 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
TO-268
53 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
MOSFET AVALANCH 500V 32A TO-268
153 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
STOCK
30 in stock