IXFM40N30-A stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More IXFM40N30(A)
30 in stock
More IXFM40N30A IXY
18600 in stock
More IXFM40N30(A)
346 in stock
More IXFM40N30(A)
1987 in stock
More IXFM40N30(A) IXYS
2000 in stock