IXFM42N20 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More IXFM42N20 IXYS CORPORATION
56 in stock
More IXFM42N20
322 in stock
More IXFM42N20
9824
80 in stock
More IXFM42N20 IXYS
42 A, 200 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-204AE
8000 in stock
Similar Parts of IXFM42N20
IXFM42N20-A
4 suppliers
21990 in stock