IXFM50N20 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More IXFM50N20 IXYS CORPORATION
65 in stock
More IXFM50N20 IXYS
486 in stock
More IXFM50N20
IXYS
10000 in stock
More IXFM50N20 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM50N20 I X Y S
50 in stock
More IXFM50N20 IXYS
New,STK-SHIP TODAY
51 in stock
More IXFM50N20 IXY
18600 in stock
More IXFM50N20
290 in stock
More IXFM50N20 IXYS
Original,TO-204AA
57026 in stock
More IXFM50N20 IXYS/MOT
TO-3
560 in stock