EXB28V152JX stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More EXB28V152JX
0402X4
10000 in stock
More EXB-28V152JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB28V152JX
20000 in stock
More EXB28V152JX JOHANSON
20000 in stock
More EXB-28V152JX MATSUSHITA
RES ARRAY 1.5K OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
20000 in stock