EXB28V153JX stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More EXB28V153JX MATSUSHITA ELECTRIC INDUSTRIAL
17942 in stock
More EXB28V153JX PANASONIC
RNWS 15K 5% 200PPM 8P4R 1/16W 0402*4
7961 in stock
More EXB-28V153JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB28V153JX
17321 in stock
More EXB28V153JX PANASONIC
17321 in stock
More EXB28V153JX PANASONIC INDUSTRIAL
17400 in stock
More EXB28V153JX PANASONIC
17400 in stock
More EXB28V153JX MATSUSHITA
80000 in stock
More EXB-28V153JX MATSUSHITA
RES ARRAY 15K OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
50000 in stock
9088 in stock