EXB28V181JX stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More EXB28V181JX ARTESYN
1000 in stock
More EXB28V181JX PAN
120 in stock
More EXB28V181JX PANASONIC
200 in stock
More EXB-28V181JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB28V181JX PAN
102 in stock
More EXB-28V181JX MATSUSHITA
RES ARRAY 180 OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
8240 in stock