242NQ030 SCHOTTKY RECTIFIER stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More 242NQ030 IR
OEM EXCESS
342 in stock
More 242NQ030 IR
MODULE
100 in stock
More 242NQ030 IR
307 in stock
More 242NQ030 IR
500 in stock
More 242NQ030
511 in stock
More 242NQ030 IR
2809 in stock
More 242NQ030 IR
240A 30V HALF-PAK
91 in stock